stasinda bukowina tatrzańska opinie
Stasinda Instagram
Stasinda Video
hotel bukowina

OFERTY SPECJALNE

STASINDA Bukowina Tatrzańska Noclegi Blisko Term

Piękne okolice, czyste powietrze i komfortowe warunki pozwolą Państwu wypocząć o każdej porze roku.

Zapraszamy do naszego ośrodka wypoczynkowego w Bukowinie Tatrzańskiej na noclegi grupy zorganizowane i turystów indywidualnych przez cały rok. W 2017 roku wszystkie pokoje w ośrodku zostały całkowicie odnowione. Oferujemy noclegi z wyżywieniem cześciowym lub pełnym. STASINDA to przestronny obiekt utrzymany w stylu klasycznej architektury góralskiej. Dom położony jest na wzgórzu przy trasie na Łysą Polanę z dala od innych zabudowań. Otoczenie lasów, cisza oraz piękne widoki są gwarancją udanego wypoczynku. Dla naszych gości oddajemy do dyspozycji basen z przeciwprądem, 2x jacuzzi oraz trzema saunami.

Imprezy okolicznościowe, szkolenia, sale konferencyjne, sale taneczne z lustrami. Oferujemy Państwu wysoki standard wypoczynku, przestrzenne pokoje oraz gwarantujemy miłą i ciepłą atmosferę. Posiadamy pokoje, którę mogą pomieścić od dwóch do sześciu osób. Niektóre pokoje posiadają balkony z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. W bliskiej odległości znajdują się największe atrakcje Podhala - wyciągi narciarskie i baseny termalne takie jak Termy Bukowina, Białka czy Termy Chochołowskie . Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

noclegi bukowina

34-530 Bukowina Tatrzańska
ul. Karpęciny 5

bukowina tatrzańska

tel.+48 695 230 315
e-mail: rezerwacja@stasinda.pl


Ośrodek Wczasowy STASINDA Bronisław Rzadkosz z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej uzyskał subwencję finansową z programu "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm".

Copyright: Stasinda Bukowina Tatrzańska Noclegi W Tatrach Z Basenem I Saunami.