+48 695 230 315   |   rezerwacja@stasinda.pl
        

kontakt

Ośrodek Wypoczynkowy Stasinda

ul. Karpęciny 5
34-530 Bukowina Tatrzańska

tel. kom.: +48 695 230 315

e-mail: rezerwacja@stasinda.pl

Rezerwacja czynna: 8:30 - 18:00 /

FERIE 2023 dostępne terminy 5-19.02.2023

W przypadku rezygnacji z indywidualnej rezerwacji na 14 dni przed przyjazdem przenosimy zadatek na rezerwację w innym terminie lub przesyłamy bon ważny rok czasu.

Rezerwacje grupowe (powyżej 25 osób) :

kom.: +48 601 508 720 (PON-PT godz: 8:30 - 18:00)

e-mail: rezerwacja@stasinda.pl

Marketing i promocja:

kom.: +48 601 508 758 (PON-PT godz: 8:30 - 18:00)

e-mail: marketing@grandstasinda.pl

Najczęstsze pytania:

Nie jesteśmy hotelem. Nie posiadamy restauracji oraz SPA.

1. Zameldowanie od godz: 16:00. Wymeldowanie do godz: 11:00.

2. Łóżeczek turystycznych dla dzieci nie posiadamy. Można zabrać swoje.

3. Dzieci do lat 3 na łóżku z rodzicami bez świadczeń - GRATIS / dzieci urodzone od 2020 roku /

4. W przypadku dwójki dzieci do lat 3 - jedno dziecko bezpłatnie, drugie płatne ze zniżką (tak jak do 10 lat).

5. Śniadania od godz: 8:00 do 10:00

6. Obiadokolacja w godzinach: 15:00 - 18:00

7. W pokojach nie posiadamy lodówek oraz czajników. Kawa/herbata/wrzątek całodobowo dostępne są bezpłatnie na jadalni- dla Gości indywidualnych.

8. Płatność gotówką lub kartą.

9. Parking bezpłatny, niestrzeżony.

 bon turystyczny grand stasinda

 1. Bonem można opłacić tylko taki pobyt, w którym uczestniczy dziecko. Dziecko musi przebywać w ośrodku.

2. Zadatek na poczet rezerwacji nie może być opłacony za pomocą bonu turystycznego.

3. Jeśli dziecko w ramach oferty przebywa w ośrodku nieodpłatnie (np. dzieci do lat 3), bon można zrealizować na poczet należności za pobyt rodziny.

4. Bon nie podlega wymianie na gotówkę.

5. W przypadku, gdy wartość pobytu będzie niższa niż wartość bonu użytkownik ma możliwość odpisywania od bonu wykorzystanej kwoty, co pozwoli na pomniejszenie wartości bonu o wykorzystaną kwotę. Informację o dostępnych środkach można uzyskać na swoim profilu ZUS PUE.

6. Czy jeżeli wysyłam dzieci z kimś innym (np. z dziadkami) na pobyt w ośrodku, to czy koszty takiego pobytu mogę opłacić bonem? - Tak, bon służy do opłaty za pobyt w którym uczestniczy dziecko – beneficjent bonu. Jeżeli płatność ma nastąpić w ośrodku, to rodzic – dysponent bonu – musi „zdalnie” asystować przy procesie opłaty. Dziadek poda recepcjoniście kod płatności bonu, ale potem od rodzica musi uzyskać kod PIN, który rodzic otrzyma SMS-em. Taki kod jest ważny tylko kilka minut, trzeba więc dobrze całą operację zgrać w czasie.

Za opłacony za pomocą bonu turystycznego pobyt Gość nie może otrzymać faktury na firmę. Recepcjonista wystawi paragon lub fakturę imienną.

Aby skorzystać z bonu należy:

1. Zarejestrować się na platformie ZUS PUE.

2. Aktywować bon turystyczny na wybrane dziecko.

3. Gość otrzyma wiadomość sms oraz informację drogą mailową, zawierającą 16-cyfrowy kod, dzięki któremu będzie mógł dokonać płatności bezgotówkowej za pomocą bonu.

4. Ośrodek akceptuje płatności bonem turystycznym tylko w przypadku dokonania rezerwacji bezpośrednio w ośrodku. Może to być rezerwacja telefoniczna, mailowa lub osobista. Rezerwacje dokonane za pośrednictwem portali OTA np. booking nie będą rozliczane bonem turystycznym.

5. Podczas rozliczenia należy podać recepcjoniście 16-cyfrowy kod.

6. Następnie otrzymacie Państwo wiadomość sms oraz informację drogą mailową, zawierającą kod PIN, dzięki któremu recepcjonista uwierzytelni płatność na platformie ZUS PUE. / kod jest ważny dwie minuty /

7.Pozostałą część należności opłacicie Państwo gotówką lub kartą.

Dodatkowe informację znajdują się pod adresem: https://bonturystyczny.polska.travel/ lub Infolinia ZUS: tel. 22 11 22 111

Formularz kontaktowy


(na e-maile odpisujemy w ciągu 48h, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny)Administratorem danych osobowych jest Centrum Rekreacji i Biznesu Grand Stasinda z siedzibą przy ul. Karpęciny 5A, 34-530 Bukowina Tatrzańska. Podane dane kontaktowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytania. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Państwu prawo dostępu do podanych danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja i dojazd