+48 695 230 315   |   rezerwacja@stasinda.pl
        

Weekend Majowy 2019 w górach

Zapraszamy wszystkich turystów na Weekend Majowy do Stasindy w Bukowinie!

Nocleg + Śniadanie + Obiadokolacja - 130 zł/doba/os

POBYTY MIN. 3 DNI !!!

Dzieci do lat 3 - GRATIS. Dzieci do lat 10 - 30% rabatu.

Szczegóły pod telefonami:

tel.: +48 18 200 12 77
kom.: +48 695 230 315
kom.: +48 601 508 720


Weekend Majowy 2018 Oferta Zakopane


 

weekend majowy 2016 zakopane

TAGI: #weekend majowy 2019 #weekend majowy zakopane 2019 #majówka zakopane 2019

 

Wiosenne słońce, na które tak długo wyczekujemy każdego roku, głowa wolna od wszelkich problemów, a także urocze miejsce, to trzy najbardziej pożądane czynniki w długi weekend majowy. Majówka to świetny czas na zregenerowanie sił, jeszcze przed dłuższym urlopem wakacyjnym. Zdecydowana większość Polaków stara się spędzić go czynnie, a przede wszystkim z dala od swojego miejsca zamieszkania. Udowodniono bowiem, że człowiek ‘lepiej’ i z większą satysfakcją odpoczywa, kiedy zmieni codzienne otoczenie.

Długi weekend majowy zakopane niesie ze sobą ryzyko, że nie znajdziemy odpowiedniego miejsca jeżeli zabierzemy się za to zbyt późno. Majówka Zakopane 2019 to szczególnie uwielbiane miejsce przez turystów, nie tylko z Polski. Każdy chce zrobić zakupy na popularnych Krupówkach, zjeść świetnej kwaśnicy czy też móc napawać się bajecznymi widokami, które rozpościerają się wokoło. Piesze wycieczki górskie nie przez wszystkich są uwielbiane, jednak weekend majowy Zakopane zwykle odkrywa nowych pasjonatów wycieczek górskich czy też turystyki pieszej. Wybierając się do Zakopanego należy bezwzględnie pamiętać, że pogoda na terenach górskich potrafi być mocno zdradliwa. W związku z tym zadbajmy wcześniej, aby nasze zimowe odzienie i ciepłe buty, również znalazły się w naszym bagażu, nawet jeśli pogoda w naszym rejonie jest iście wiosenna.

Majówka Zakopane będzie należała do bardzo udanych wyjazdów, jeśli zadbamy o odpowiednie zakwaterowanie. Tutaj warto się wspomóc opiniami internautów, którzy coraz chętniej dzielą się swoimi doświadczeniami. Kolejną rzeczą niezbędną do odhaczenia jest plan na poszczególne dni. Nie pozwólmy, żebyśmy my czy nasze dzieci się nudziły albo spędzały większość czasu przed telewizorem. Weekend majowy Zakopane może być świetną opcją dla osób chcących pobyć ze swoją rodziną, z wyłączeniem wszelkich urządzeń elektronicznych, które w ostatnim czasie dominuje nasze życie prywatne. Postarajmy się, żeby pierwsze dni maja spędzić w pięknym miejscu, z ludźmi, których darzymy sympatią i z atrakcjami, które sprawią,  że aktywnie wypoczniemy.