+48 695 230 315   |   rezerwacja@stasinda.pl
        

Weekend majowy

Weekend Majowy 2024 w pobliżu Zakopanego!

Weekend Majowy W POBLIŻU ZAKOPANEGO (13km) W GÓRACH

ZOBACZ ZWERYFIKOWANE OPINIE NASZYCH GOŚCI O NAS - www.facebook.com/stasinda/reviews/

Dlaczego powinieneś spędzić Weekend majowy w górach w naszym ośrodku blisko Zakopanego ?:

poczuj magię gór - jesteśmy 1000 m.n.p.m
-duży basen, sauny, jacuzzi (wliczone w cenę)
-kawa/herbata bezpłatnie 24h
-smaczne domowe wyżywienie
-kręgielnia w drugim budynku obok (100zł/h)
- mnóstwo atrakcji dla dzieci / basen, place zabaw, sale gier,
- impreza w szałasie 1 maja
1,5km od naszego obiektu znajdują się baseny termalne Termy Bukowina
Zakopane tylko 13km
- jesteśmy wysoko oceniani przez naszych Gości - Google 4.8/5 Facebook 4.9/5 kliknij i zobacz nasze opinie na: www.facebook.com/stasinda/reviews/

TAGI: #weekend majowy 2024 #weekend majowy zakopane 2024 #majówka zakopane 2024

 

Wiosenne słońce, na które tak długo wyczekujemy każdego roku, głowa wolna od wszelkich problemów, a także urocze miejsce, to trzy najbardziej pożądane czynniki w długi weekend majowy. Majówka to świetny czas na zregenerowanie sił, jeszcze przed dłuższym urlopem wakacyjnym. Zdecydowana większość Polaków stara się spędzić go czynnie, a przede wszystkim z dala od swojego miejsca zamieszkania. Udowodniono bowiem, że człowiek ‘lepiej’ i z większą satysfakcją odpoczywa, kiedy zmieni codzienne otoczenie.

Długi weekend majowy zakopane niesie ze sobą ryzyko, że nie znajdziemy odpowiedniego miejsca jeżeli zabierzemy się za to zbyt późno. Majówka Zakopane 2024 to szczególnie uwielbiane miejsce przez turystów, nie tylko z Polski. Każdy chce zrobić zakupy na popularnych Krupówkach, zjeść świetnej kwaśnicy czy też móc napawać się bajecznymi widokami, które rozpościerają się wokoło. Piesze wycieczki górskie nie przez wszystkich są uwielbiane, jednak weekend majowy Zakopane zwykle odkrywa nowych pasjonatów wycieczek górskich czy też turystyki pieszej. Wybierając się do Zakopanego należy bezwzględnie pamiętać, że pogoda na terenach górskich potrafi być mocno zdradliwa. W związku z tym zadbajmy wcześniej, aby nasze zimowe odzienie i ciepłe buty, również znalazły się w naszym bagażu, nawet jeśli pogoda w naszym rejonie jest iście wiosenna.

Majówka Zakopane będzie należała do bardzo udanych wyjazdów, jeśli zadbamy o odpowiednie zakwaterowanie. Tutaj warto się wspomóc opiniami internautów, którzy coraz chętniej dzielą się swoimi doświadczeniami. Kolejną rzeczą niezbędną do odhaczenia jest plan na poszczególne dni. Nie pozwólmy, żebyśmy my czy nasze dzieci się nudziły albo spędzały większość czasu przed telewizorem. Weekend majowy Zakopane może być świetną opcją dla osób chcących pobyć ze swoją rodziną, z wyłączeniem wszelkich urządzeń elektronicznych, które w ostatnim czasie dominuje nasze życie prywatne. Postarajmy się, żeby pierwsze dni maja spędzić w pięknym miejscu, z ludźmi, których darzymy sympatią i z atrakcjami, które sprawią,  że aktywnie wypoczniemy.